Dell PowerEdge R750xs 4310-16GB-1x600GB SAS-2U
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| Ürün | Dell PowerEdge R750xs 4310-16GB-1x600GB SAS-2U |
| Marka | Dell |
| Kategori | Sunucu |
| Tipi | Rackmount |
| İşlemci | Intel® Xeon® Silver 4310 processor 2.10 GHz (18M Cache, up to 3.30 GHz) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 12-Core |
| İşlemci Slotu | 1/2 Adet |
| Bellek Miktarı | 16GB |
| Bellek Yuvası | 16 Slot |
| Sabit Disk | 1x600GB |
| Sabit Disk Yuva Sayısı | 8 Slot |
| SAS / RAID | PERC H345 RAID 0 ve 1 |
| RAID Desteği | Var |
| Güç Kaynağı | 800 W |
| Güç Kaynağı Yuvası | 1/1 Adet |
| PCI Slot Tipi | 3 x PCI Express x16 1 x PCI Express x8 |
| USB | 1 x USB 3.0 1 x iDRAC micro USB 2.0 management port 2 x USB 2.0 |
| Yönetim Yazılımı | iDRAC9 Enterprise iDRAC Hizmet Modülü iDRAC Direct Quick Sync 2 kablosuz modülü |
| Ağ Denetleyici | 2 x RJ-45 |
| Boyutlar | Yükseklik: 86.8 mm x Genişlik: 482 mm x Derinlik: 721.62 mm |
HEMEN ARA
0(850)-259-0515
Bizimle İletişime Geçin!
Size dönüş yapalım
Gönder