Dell PowerEdge R760xs 2x4410Y-16GB-1x960GB-2U Server
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| Ürün | Dell PowerEdge R760xs 2x4410Y-16GB-1x960GB-2U Server |
| Marka | Dell |
| Kategori | Sunucu |
| Tipi | Rackmount |
| İşlemci | Intel® Xeon® Silver 4410Y processor 2.00 GHz (30M Cache, up to 3,90 GHz) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 12-Core |
| İşlemci Slotu | 2/2 Adet |
| Bellek Miktarı | 16GB |
| Bellek Yuvası | 16 Slot |
| Sabit Disk | 1x960GB SATA SSD 2.5'' |
| Sabit Disk Yuva Sayısı | 16 Slot |
| SAS / RAID | PERC H755 SAS Front |
| RAID Desteği | Var |
| Güç Kaynağı | - |
| Güç Kaynağı Yuvası | 2/2 Adet |
| PCI Slot Tipi | - |
| USB | 1 x USB 3.0 | 2 x USB 2.0 | 1 x iDRAC Direct (Micro-AB USB) port |
| Yönetim Yazılımı | iDRAC9 | iDRAC Hizmet Modülü| iDRAC Direct | Quick Sync 2 wireless module | iDRAC RESTful API with Redfish |
| Ağ Denetleyici | Broadcom 57412 Dual Port 10/25GbE SFP28, OCP NIC 3.0 |
| Boyutlar | Yükseklik: 86.8 mm x Genişlik: 482 mm x Derinlik: 932.89 mm |
HEMEN ARA
0(850)-259-0515
Bizimle İletişime Geçin!
Size dönüş yapalım
Gönder