Dell PowerEdge R250 E-2314-16GB-1x2TB-1U
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| Ürün | Dell PowerEdge R250 E-2314-16GB-1x2TB-1U |
| Marka | Dell |
| Kategori | Sunucu |
| Tipi | Rackmount |
| İşlemci | Intel® Xeon® E-2314 processor 2.80 GHz (8M Cache, up to 4.50 GHz) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4-Core |
| İşlemci Slotu | 1 Adet |
| Bellek Miktarı | 16GB |
| Bellek Yuvası | 4 Slot |
| Sabit Disk | 1x2TB |
| Sabit Disk Yuva Sayısı | 4 Slot |
| SAS / RAID | - |
| RAID Desteği | Yok |
| Güç Kaynağı | 1 x 450 W |
| Güç Kaynağı Yuvası | 1/1 Adet |
| PCI Slot Tipi | 1 x PCI Express x16 1 x PCI Express x8 |
| USB | 1 x USB 3.0 1x iDRAC micro USB 2.0 management port 2 x USB 2.0 |
| Yönetim Yazılımı | iDRAC9 |
| Ağ Denetleyici | 3 x RJ-45 |
| Boyutlar | Yükseklik: 42.8 mm x Genişlik: 482 mm x Derinlik: 598.64 mm |
HEMEN ARA
0(850)-259-0515
Bizimle İletişime Geçin!
Size dönüş yapalım
Gönder