Dell PowerEdge R450 S 4310 32GB-1X1.2TB-1U
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| Ürün | Dell PowerEdge R450 S 4310 32GB-1X1.2TB-1U |
| Marka | Dell |
| Kategori | Sunucu |
| Tipi | Rackmount |
| İşlemci | Intel® Xeon® Silver 4310 processor 2.10 GHz (18M Cache, up to 3.30 GHz) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 12-Core |
| İşlemci Slotu | 1 Adet |
| Bellek Miktarı | 32GB |
| Bellek Yuvası | 16 Slot |
| Sabit Disk | 1x1.2TB |
| Sabit Disk Yuva Sayısı | 4 Slot |
| SAS / RAID | PERC H755 |
| RAID Desteği | Var |
| Güç Kaynağı | 600 W |
| Güç Kaynağı Yuvası | 1/1 Adet |
| PCI Slot Tipi | 2 x PCI Express x16 1 PCI Express x1 |
| USB | 2 x USB 3.0 1x iDRAC micro USB 2.0 management port 1 x USB 2.0 |
| Yönetim Yazılımı | iDRAC9 Enterprise iDRAC Direct iDRAC RESTful API with Redfish iDRAC Service Module Quick Sync 2 wireless module |
| Ağ Denetleyici | 2 x RJ-45 |
| Boyutlar | Yükseklik: 42.8 mm x Genişlik: 482 mm x Derinlik: 734.95 mm |
HEMEN ARA
0(850)-259-0515
Bizimle İletişime Geçin!
Size dönüş yapalım
Gönder