HPE P24842-B21 DL380 Gen10 S 4214R-32G-Disk Yok-2U
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| Ürün | HPE P24842-B21 DL380 Gen10 S 4214R-32G-Disk Yok-2U |
| Marka | HP |
| Kategori | Sunucu |
| Tipi | Rackmount |
| İşlemci | Intel® Xeon® Silver 4214R processor 2.40 GHz (16.5M Cache, up to 3.50 GHz, 12 Çekirdek ) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 12-Core |
| İşlemci Slotu | 1/2 Adet |
| Bellek Miktarı | 32GB |
| Bellek Yuvası | 24 Slot |
| Sabit Disk | 1 x 800 W |
| Sabit Disk Yuva Sayısı | 8 Slot |
| SAS / RAID | - |
| RAID Desteği | Var |
| Güç Kaynağı | 1 x 800 W |
| Güç Kaynağı Yuvası | 1/2 Adet |
| PCI Slot Tipi | - |
| USB | - |
| Yönetim Yazılımı | - |
| Ağ Denetleyici | - |
| Boyutlar | - |
HEMEN ARA
0(850)-259-0515
Bizimle İletişime Geçin!
Size dönüş yapalım
Gönder