HPE DL380 GEN10 - 2*PLATINUM 8160 96 Core - 256 GB DDR4 3200MHz RAM - 2*960GB SSD
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| Ürün | HPE DL380 GEN10 - 2*PLATINUM 8160 96 Core - 256 GB DDR4 3200MHz RAM - 2*960GB SSD |
| Marka | HP |
| Kategori | Sunucu |
| Tipi | Rackmount |
| İşlemci | 2 x Intel Xeon Platinum 8160 (2.1 GHz) 96-CORE CPU |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 96-Core |
| İşlemci Slotu | 2/2 Adet |
| Bellek Miktarı | 256GB |
| Bellek Yuvası | 24 Slot |
| Sabit Disk | 2*960GB SSD |
| Sabit Disk Yuva Sayısı | 8 Slot |
| SAS / RAID | - |
| RAID Desteği | Var |
| Güç Kaynağı | 800W |
| Güç Kaynağı Yuvası | 2/2 Adet |
| PCI Slot Tipi | - |
| USB | - |
| Yönetim Yazılımı | ILO5 Advance |
| Ağ Denetleyici | - |
| Boyutlar | - |
HEMEN ARA
0(850)-259-0515
Bizimle İletişime Geçin!
Size dönüş yapalım
Gönder