Dell PowerEdge R7515 Amd 7272 -16GB-1x600GB SAS-2U Server
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| Ürün | Dell PowerEdge R7515 Amd 7272 -16GB-1x600GB SAS-2U Server |
| Marka | Dell |
| Kategori | Sunucu |
| Tipi | Rackmount |
| İşlemci | AMD EPYC™ 7272 processor 2.90 GHz ( 64M Cache, up to 3.20 GHz) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 12-Core |
| İşlemci Slotu | 1 Adet |
| Bellek Miktarı | 16GB |
| Bellek Yuvası | 16 Slot |
| Sabit Disk | 1x600GB |
| Sabit Disk Yuva Sayısı | 8 Slot |
| SAS / RAID | PERC H330 |
| RAID Desteği | Var |
| Güç Kaynağı | 1x600GB |
| Güç Kaynağı Yuvası | 1/1 Adet |
| PCI Slot Tipi | 3 x PCI Express x16 | 1 x PCI Express x8 |
| USB | 2 x USB 3.0 | 1 x iDRAC micro USB 2.0 management port | 2 x USB 2.0 |
| Yönetim Yazılımı | S150 |
| Ağ Denetleyici | - |
| Boyutlar | Yükseklik: 86,8 mm x Genişlik: 434,0 mm x Derinlik: 647,1 mm |
HEMEN ARA
0(850)-259-0515
Bizimle İletişime Geçin!
Size dönüş yapalım
Gönder