HPE DL380 Gen11 2*6430 - 1TB DDR5 5600MHZ - Disk Yok - 2U - 2*1000W
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| Ürün | HPE DL380 Gen11 2*6430 - 1TB DDR5 5600MHZ - Disk Yok - 2U - 2*1000W |
| Marka | HP |
| Kategori | Sunucu |
| Tipi | Rackmount |
| İşlemci | Intel® Xeon® Gold 6430 processor 2.10 GHz (32M Cache, up to 3.40 GHz) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 64-Core |
| İşlemci Slotu | 2/2 Adet |
| Bellek Miktarı | 1TB |
| Bellek Yuvası | 16 Slot |
| Sabit Disk | - |
| Sabit Disk Yuva Sayısı | 8 Slot |
| SAS / RAID | RAID 0 /1 / 10 / 5 |
| RAID Desteği | Var |
| Güç Kaynağı | 2 x HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Güç Kaynağı Yuvası | 2/2 Adet |
| PCI Slot Tipi | 1 x PCIe x16 | 2 x PCIe x8 |
| USB | 3 x USB 3.0 |
| Yönetim Yazılımı | HPE Integrated Lights-Out 6 (iLO 6) management processor (No Licence) / (Advanced) / No OneView or Insight Control |
| Ağ Denetleyici | Broadcom BCM57414 Ethernet 10/25Gb 2-port SFP28 OCP3 Adapter for HPE |
| Boyutlar | Yükseklik: 88 mm x Genişlik: 448 mm x Derinlik: 727 mm |
HEMEN ARA
0(850)-259-0515
Bizimle İletişime Geçin!
Size dönüş yapalım
Gönder