Dell T3660 i9 12900 -32GB-1TB+512SSD-8G-WPro
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| Ürün | Dell T3660 i9 12900 -32GB-1TB+512SSD-8G-WPro |
| Marka | Dell |
| Kategori | Workstation |
| Tipi | Tower |
| İşlemci | Intel® Core™ i9-12900 processor 2.400 GHz (30M Cache, up to 5.10 GHz) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 16-Core |
| İşlemci Slotu | 1 Adet |
| Bellek Miktarı | 32GB |
| Bellek Yuvası | 16 Slot |
| Sabit Disk | 1TB + 512SSD |
| Sabit Disk Yuva Sayısı | 16 Slot |
| SAS / RAID | - |
| RAID Desteği | - |
| Güç Kaynağı | 750W |
| Güç Kaynağı Yuvası | 1/1 Adet |
| PCI Slot Tipi | - |
| USB | 4 x USB Type-C 4 x USB 3.2 2 x USB 2.0 |
| Yönetim Yazılımı | - |
| Ağ Denetleyici | Tümleşik Ethernet LAN(10/100/1000) |
| Boyutlar | Yükseklik: 369,0 mm x Genişlik: 173,0 mm x Derinlik: 420,0 mm |
HEMEN ARA
0(850)-259-0515
Bizimle İletişime Geçin!
Size dönüş yapalım
Gönder