Dell PowerEdge T40 E-2224G-8GB-1TB-4U
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| Ürün | Dell PowerEdge T40 E-2224G-8GB-1TB-4U |
| Marka | Dell |
| Kategori | Sunucu |
| Tipi | Tower |
| İşlemci | Intel® Xeon® E-2224G processor 3.50 GHz (8M Cache, up to 4.70 GHz ) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4-Core |
| İşlemci Slotu | 1 Adet |
| Bellek Miktarı | 8GB |
| Bellek Yuvası | 4 Slot |
| Sabit Disk | 1TB |
| Sabit Disk Yuva Sayısı | 4 Slot |
| SAS / RAID | Intel® VROC 6.x |
| RAID Desteği | Var |
| Güç Kaynağı | 300 W Bronz |
| Güç Kaynağı Yuvası | 1/1 Adet |
| PCI Slot Tipi | 1 x PCI Express x16 2 x PCI Express x4 1 PCI Express x1 |
| USB | 6 x USB 3.1 4 x USb 2.0 |
| Yönetim Yazılımı | - |
| Ağ Denetleyici | 1 x 1 GbE |
| Boyutlar | 335,0 x 176,53 x 359,50 mm |
HEMEN ARA
0(850)-259-0515
Bizimle İletişime Geçin!
Size dönüş yapalım
Gönder