HPE P21788-421 ML350 Gen10 4210R-16GB-Disk Yok-4U
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| Ürün | HPE P21788-421 ML350 Gen10 4210R-16GB-Disk Yok-4U |
| Marka | HP |
| Kategori | Sunucu |
| Tipi | Tower |
| İşlemci | Intel® Xeon® Silver 4210R processor 2.40 GHz (13.75M Cache, up to 3.20 GHz) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 10-Core |
| İşlemci Slotu | 1 Adet |
| Bellek Miktarı | 16GB |
| Bellek Yuvası | 24 Slot |
| Sabit Disk | Yok (İhtiyaca göre yapılandırılabilir) |
| Sabit Disk Yuva Sayısı | 8 Slot |
| SAS / RAID | HP Smart Array P408i-a/2GB RAID 0/1/10/5 |
| RAID Desteği | Var |
| Güç Kaynağı | 1 x 800W |
| Güç Kaynağı Yuvası | 1/1 Adet |
| PCI Slot Tipi | 2 x PCI-e x16 2 x PCI-e x8 |
| USB | 5 x USB 3.0 1 x USB 2.0 |
| Yönetim Yazılımı | - |
| Ağ Denetleyici | 5 x RJ-45 |
| Boyutlar | - |
HEMEN ARA
0(850)-259-0515
Bizimle İletişime Geçin!
Size dönüş yapalım
Gönder