HPE P43358-B21 DL380 Gen10+ 4314-32G-Disk Yok-2U
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| Ürün | HPE P43358-B21 DL380 Gen10+ 4314-32G-Disk Yok-2U |
| Marka | HP |
| Kategori | Sunucu |
| Tipi | Rackmount |
| İşlemci | Intel® Xeon® Silver 4314 processor 2.40 GHz (24M Cache, up to 3,40 GHz) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 16-Core |
| İşlemci Slotu | 1/2 Adet |
| Bellek Miktarı | 32GB |
| Bellek Yuvası | 16 Slot |
| Sabit Disk | Yok (İhtiyaca göre yapılandırılabilir) |
| Sabit Disk Yuva Sayısı | 8 Slot |
| SAS / RAID | - |
| RAID Desteği | Var |
| Güç Kaynağı | - |
| Güç Kaynağı Yuvası | 1/2 Adet |
| PCI Slot Tipi | 3 x PCI-e x16 |
| USB | 2 x USB 2.0 | 3 x USB 3.0 |
| Yönetim Yazılımı | - |
| Ağ Denetleyici | 4 x RJ-45 |
| Boyutlar | Yükseklik: 445.5 mm x Genişlik: 730.3 mm x Derinlik: 87.4 mm |
HEMEN ARA
0(850)-259-0515
Bizimle İletişime Geçin!
Size dönüş yapalım
Gönder