Dell PowerEdge R7525 2xAMD 7282-16GB-1x600GBSAS-2U
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| Ürün | Dell PowerEdge R7525 2xAMD 7282-16GB-1x600GBSAS-2U |
| Marka | Dell |
| Kategori | Sunucu |
| Tipi | Rackmount |
| İşlemci | AMD EPYC™ 7282 processor 2.80 GHz ( 64M Cache, up to 3.20 GHz) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 16-Core |
| İşlemci Slotu | 2/2 Adet |
| Bellek Miktarı | 16GB |
| Bellek Yuvası | 16 Slot |
| Sabit Disk | 1x600GB |
| Sabit Disk Yuva Sayısı | 16 Slot |
| SAS / RAID | HBA345, PERC H345, PERC H745 |
| RAID Desteği | Var |
| Güç Kaynağı | 1 x 800 W |
| Güç Kaynağı Yuvası | 1/1 Adet |
| PCI Slot Tipi | 8 x PCI Express Gen4 yuvası |
| USB | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 1 x Ayrılmış iDRAC micro-USB |
| Yönetim Yazılımı | S150 |
| Ağ Denetleyici | 2 x RJ-45 |
| Boyutlar | Yükseklik: 86.8 mm x Genişlik: 434.0 mm x Derinlik: 736.29 mm |
HEMEN ARA
0(850)-259-0515
Bizimle İletişime Geçin!
Size dönüş yapalım
Gönder